Cadde Palace Hotel
SÜRMELİ ADANA HOTEL
GOLDEN DELUXE HOTEL
GOLDEN LAKE HOTEL
KAYA PREMİUM HOTEL
HOTEL MAVİ SÜRMELİ
MASEL HOTEL

Kayseri Oto Kiralama

 

dsfsf

Kayseri Oto Kiralama Firması Kayseri merkezinde ve çevre illerde hizmetinizdedir.2012-2013-2014 model araçlarla siz değerli müşterilerimizin konfor ve kalite açısından memnut etmeyi amaç edinmiş bir firma olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.Kayseri Oto Kiralama Kayseri dışında Sivas , Aksaray , Nevşehir , Yozgat, Kahramanmaraş , Kırşehir illerinde de hizmet vermektedir.Firma bünyesinde ki bütün araçlar ful kaskolu ve bakımları servislerde yapılarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Firma  7/24  Adres Teslim , Otel Teslim Otogar Teslim ,Tren Garı Teslim ve Havaalanı Teslim ile hizmetinizdedir.Firma ayrıca özel Vip araçlar ile Kayseri Erkilet Havalanından şehirler arası ve şehir içi transferi gerçekleştirmektedir.Firmanın müşteri kitlesinin %90 ını  Turist Ve Yurtdışından gelen gurbetciler oluşturmaktadır.

Kayseri Oto Kiralama Şartları : 

Firmada 25 yaş altı ve en az 3 yıllık ehliyeti olmayanlara araç kiralaması yapılmıyor.Kiralama süresi en az 3 gün ve km sınırsızdır.Bir ay ve üstü kiralamalarda özel fiyat uygulanır.Kiranın toplam tutarı aracın müşteriye tesliminde nakit olarak alınır.Firma ekstra olarak Navigasyon,Ek Şoför ve Bebek Koltuğu hizmeti vermektedir.Trafik cezaları müşteriye aittir. Aracın trafikce alıkonulması durumunda bu süre kiraya dahil edilir.Şehir sınırları içerisinde teslim etme ve teslim alma ücretsizdir. Diğer yerler için km başına  ilave ücret alınır.Aracın 3. şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içerisinde ) sigorta garantisi kira ücretinin içerisindedir. İsteğe bağlı olarak ferdi hayat sigortası için günlük 5 € ödenmesi gereklidir.Sigortaların geçerli olabilmesi için, aracın yerini değiştirmeden; trafik kaza ve alkol raporunun alınması, aracın alkollü ve uyuşturucu etkisi altında veya yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Hırsızlık durumunda ise polis veya jandarmanın tutanak tutması yeterlidir. Raporların en geç 24 saat içersinde ofisimize ulaştırılması gereklidir.Kiralanan aracı kontratta isimleri yazılı şöförler dışında hiç kimse kullanamaz.Araç sözleşmede yazılı olmayan bir kişi tarafından kullanılıp kaza yapıldığı taktirde,araçta meydana gelen kazadan dolayı çıkan hasar bedeli rent a car sözleşmesinde ismi geçen müşteriden talep edilir.Aracı kiralayan bu sözleşmeyi imzalaması halinde herhangi bir kaza sonucu ölmesi veya sakat kalması halinde hem kiracı hemde onun varisleri hiçbir şekilde para talebinde bulunmamayı taahhüt etmiş sayılır. Kaza halinde aracın yerini değiştirmeden en yakın polis merkezine müracat ederek kaza ve alkol raporu alınız.

OTO KİRALAMA FİRMALARI
0 views
Sitemizde yeralan tesislerin iletişim bilgileri , adres bilgileri , otel özellikleri , otel resimleri bilgilendirme amaçlı eklenmiştir.Sitemizde kesinlikle herhangi bir tesis için rezervasyon kabul edilmemektedir.Tesislerin konaklama fiyatları için kendilerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Tesisinizin sitemizde yer aldığından rahatsız oluyor , silme , düzenleme gibi bir işlem istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
Yandex.Metrica

web tasarım